Dovana vyrui: ką dovanoti?

Jei Kalėdoms savo vyrui visada dovanojate megztinį, kurio jis niekada neužsideda, o sūnui – kojines su seniais šalčiais – sveikiname, nes šiemet galėsite pasitaisyti. Nesvarbu kokiai progai ieškote dovanos: gimtadieniui, Kalėdoms ar kitai svarbiai dienai, geriausia į ką galite iškeisti pingus – turiningas laisvalaikis – naujas, ar jau pamėgtas hobis. Štai keletas idėjų:

1) Virtualios realybės akiniai (nuo 5€!)

Tai pats nerealiausias ir inovatyviausias produktas už pačią priimtiniausią kainą, kuris ką tik pasirodė Lietuvos rinkoje ir jau yra mūsų parduotuvėje!

VR – virtualios realybės akinius tikrai norės išbandyti kiekvienas. Šie akiniai naudojami kartu su Jūsų išmaniuoju telefonu, kuris atlieka pagrindinį darbą – transliuoja vaizdą. Ši vaizdinė informacija specialios VR akinių konstrukcijos bei lęšių pagalba transformuojama į kitokią formą, kuri suteikia tą “Virtualios Realybės” pojūtį. Dėl šios ypač paprastos technologijos akiniai yra pigūs ir nereikalauja papildomos įrangos ar kitų investicijų, tad už įprastos picos kainą galite pasinerti į visai kitą pasaulį.

Pabandykite įsivaizduoti – neišeidami iš savo kambario galėsite pasižvalgyti Paryžiuje – apžiūrėti Eifelio bokštą bei jo apylinkes, o gal tiesiog pasėdėti naujojo Ferrari automobilio salone? Netgi turėsite galimybę pasivažinėti “amerikietiškais” kalneliais! Tik būkite atsargūs! Atsisėskite – nes tie, kurie jau tai išbandė, dažnai neišlaikydavo pusiausvyros.

Geriausi VR akinių panaudojimo būdai:

*YouTube 360 video peržiūra.

* Programėlės iš Google Play bei iOS App Store – įveskite į paiešką „Google Cardboard” (Rekomenduojame linksmuosius kalnelius, specialiai šiam įrenginiui pritaikytą Google Street View versiją, VR muzikinius klipus)

* VR žaidimai – taip ieškokite tarp programėlių Google Play arba iOS App Store.

Akiniai tinkami su beveik visais telefonų modeliais, kurių ekrano įstrižainė 4,5-6 colių, telefone turi būti padėties nustatymo jutiklis (Gyro Sensor) – tokį turi beveik visi išmanieji, pagaminti po 2013-ųjų.

2) Modeliavimas (nuo 3€!)

Giliai širdyje kiekvienas lietuvis  – modeliuotojas. Ar pamenate senus lenkiškus žurnalus, su klijuojamais popieriniais modeliais? Maly Modelarz vadinosi tie žurnalai – visiems įstrigę atmintyje, nes garantuojame – kas nors iš Jūsų pažystamų tikrai buvo dėl jų pakvaišęs. Nors jau kuris laikas, kai šie žurnalai nebeleidžiami, yra puikių alternatyvų! Lietuviška leidykla W.M.C. Models leidžia puikios kokybės popierinių klijuojamų stendinių modelių žurnalus. Nuo malūnsparnių iki tanklaivių, įvaraus sudėtingumo modeliai – tiek pradedančiam, tiek patyrusiam modeliuotojui. Galėsite surinkti net ir visiems gerai žinomą LADA markės automobilį! Jei dovana nepatiks – daug neprarasite, nes popieriniai žurnalai – nebrangūs.

lengvasis-automobilis-vaz-2101

3) Tikram modeliuotojui: medinis modeliavimo rinkinys

Tiems, kas modeliavime nebe naujokai, arba ieško aukščiausias kokybės modeliavimo potyrio – super kokybiški, mediniai, lazeriu pjauti modeliavimo rinkiniai iš ispanų firmos OCCRE bei mažesnio mastelio iš Mamoli firmos. Rinkinyje viskas, ko reikia TOBULAM modeliui surinkti. Daug valandų turiningo laisvalaikio – garantuota.

img_0198

4) Spalvinimo knyga

Spalvinimas?! Vyrams? Taip! Kad ir kaip bebūtų keista – spalvinimas nuo šiol pritaikytas nebe vaikams, o suaugusiems! Visame pasaulyje nusirito spalvinimo terapijos suaugusiems banga – milijonai žmonių visame pasaulyje naudoja šį nebrangų, bet super efektyvų būdą stesui ir nuovargiui malšinti. Pasaulyje išleisti tūkstančiai spalvinimo knygų subalansuotų suagusiesiems. Lietuvoje bene populiariausias leidyklos „Obuolys“ spalvinimo knygeles, skirtas suagusiems, rasite ČIA>. Ir nebūtina spalvinti gėlyčių ar žuvyčių. Tikras vyras norės nuspalvinti Tatuiruočių knygą (pašalinis poveikis: gali kilti noras pasidaryti tatuiruotę.) Nebrangi, tačiau labai efektyvi dovana bet kokiai progai.

bpEXtSqph7FK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *