Paveikslai pagal numerius: kaip tapyti?

Trumpai aprašysime kaip tapyti paveikslą pagal skaičius. Jei jau išsirinkote tapybos rinkinį iš ypač plataus HOBI.LT asortimento – metas imtis darbo!

Prieš pradedant, paruoškite savo darbo vietą.

1. Jei  tapysite ant stalo, rekomenduojama ant jo patiesti laikraštį, kartoną ar nereikalingą popieriaus lapą.

2. Paruoškite stiklinę su vandeniu – joje plausime dažus nuo teptukų. Taip pat pasiruoškite sausą audinį, tam kad galėtumėte nusausintumėte teptukus po nuplovimo. Didieji 40x50cm formato rinkiniai parduodami kartu su tam skirtu audiniu.

 3. Atidarykite dėžutę ir apžiūrėję turinį, įdėmiai perskaitykite instrukciją. Į kiekvieną rinkinį įeina: aukštos kokybės drobė arba drobė, užtempta ant kartono, akriliniai dažai, vienas teptukas mažuosiuose, bei du teptukai dideliame (40x50cm) rinkinyje. Dideliame rinkinyje taip pat rasite audinį teptuko nusausinimui, piešinio schemą.

4. Priklijuokite skaičius prie akrilinių dažų indelių. Prie indelio su numeriu 1 klijuokite trūkstamą skaičių seką: 2,3,4,5, o prie indelio nr. 6 klijuokite 7,8,9,10 ir t.t.

5. Didelio formato rinkinyje rasite popierinę dažų paletę, ja reikia išspausti iš kartoninės dežės.

Pradedame tapyti paveikslą.

1. Pasirinkite atitinkamą dažų numerį, kuris yra nurodytas ant piešimo schemos. Patartina pradėti nuo didenių plotų, o pabaigai pasilikti mažiausius plotus.

2. Baigus tapyti tam tikrą spalvą ir prieš pradedant tapyti kitą, nuplaukite teptuką ir nusausinkite jį sausu audiniu, arba tam skirta servetėle.

3. Baigus tapyti viena spalva, svarbu uždaryti dažų indelį, nes akriliniai dažai greitai išdžiūsta.

4. Tapydami siaurus plotus neskubėkite!

5. Piešiant rekomenduojama uždėti bent du sluoksnius dažų, tam kad visiškai paslėptumėme piešinio konturus ir spalvų numerius.

6. Jeigu Jūsų dažai išdžiuvo ar sutirštėjo, galite juos sumaišyti su mažu kiekiu vandens, tam, kad jie vėl suskystėtų.

Dažų maišymas

Kai kuriuose rinkiniuose norint kad išgauti reikiamą spalvą, jums teks sumaišyti spalvas. Instrukciją kaip tai padaryti rasite rinkinio viduje. Neišmeskite instrukcijų tol, kol neužbaigėte tapyti darbo!

Piešinio padengimas laku

Į kaikuriuos rinkinius kartu su akriliniais dažais į komplektą įeina lakas. Kuo storesnis lako sluoksnis – tuo ryškesnis ir kontrastiškesnis bus Jūsų kūrinys.

Pabaigus tapyti, belieka įrėminti savo paveikslą į gražų rėmą ir pakabinti ant sienos savo namuose. Sėkmės!

P.S. Žemiau – trumpas video kaip atrodo HOBI.LT tapybos rinkiniai, bei kaip vyksta pats tapymo procesas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *