Siuvinėjimas kryželiu padeda susidoroti su stresu

Jei kiekvienas hobis būtų vaizduojamas atitinkamais „veiklos“ paveikslėliais, tai siuvinėjimas kryželiu dažniausiai siejamas su garuojančios arbatos puodeliu ir ryškiaspalvių siūlų vijomis. Daugelis iš mūsų buvo pratę šį užsiėmimą palikti senjorų tarpui, tačiau kas vyksta dabar? Kodėl medžiagėlės skiautę ir smailią adatą į rankas vis dažniau paima ir eilinė šiuolaikiška dama, kuri didžiąją dienos dalį praleidžia biure miesto centre?

Tikrai nemaža dalis žmonių, kurie pabando siuvinėti, tampa tarsi priklausomi nuo šios veiklos. Kodėl? Atsakymas į šį ir abu prieš tai užduotus klausimus yra visiškai paprastas – tai psichologinė terapija. Negana to, siuvinėjimo labai lengva išmokti, o šio hobio rezultatai tiesiog nuostabūs. Ką jau kalbėti apie siuvinėjimo kryželiu mentalinės terapijos galią.

siuvinėjimas

#1 Siuvinėjimas kryželiu – atpalaiduojantis užsiėmimas

Siuvinėjimas idealiai tinka tuomet kai norima nusiraminti ir pabėgti iš streso ir įtampos kupinos kasdienybės. „Kryželių skaičiavimas“ padeda susikoncentruoti ties paprasta užduotimi ir pamiršti visas aplinkos problemas kartu besigėrint besiformuojančiu grožiu sukurtu jūsų pačių rankomis.

siuvinėtos pagalvėlės

#2 Siuvinėti kryželiu įmano beveik visur

Siuvinėjimas itin patogus hobis vien jau dėl to, jog galite jį nuolat turėti su savimi. Visos siuvinėjimui reikalingos priemonės lengvai telpa į mažą krepšelį. Tad savo rankdarbį įmanoma lengvai transportuoti į visas pasaulio šalis. Keliaujate atostogauti į sodą, į pajūrį ar į saulėtą Ispaniją? Puiku, kartu su jumis keliauti gali ir jūsų hobis. Siuvinėti galima netgi laukiant vizito pas gydytoją ar ramiai keliaujant viešuoju transportu.

siuvinėta piniginė

#3 Siuvinėjimas kryželiu gana pigus užsiėmimas

Siuvinėjimo kryželiu schemų pilnas internetas. Jos nemokamos ir gana paprastos. Dar paprasčiau siuvinėti su siuvinėjimo rinkiniais, kuriuose jau yra viskas ko reikia: schema, medžiaga, adatos ir siūlai. Tai patogu todėl, jog nereikia atskirai susipirkti visų reikalingų priemonių. Taip sutaupoma pinigų, nes norint siuvinėti, įsigyjate tik tai ko reikia būtent tam paveikslėliui.

siuvinėti magnetukai

#4 Siuvinėjimas kryželiu gali tapti originalia ir meilės kupina dovana

Ar dažnai tiesiog nežinote ką viena ar kita proga padovanoti savo draugams? Valandų valandas praleidžiate parduotuvėse ir galiausiai nuperkate kokį niekam nereikalingą niekutį. Ir pripažinkim, jog dažnai tikrai nepigiai! Vietoj to draugei galite išsiuvinėti paveikslėlį, dailę aplikaciją rankinei ar raktų pakabučiui. Puikiai atrodo siuvinėti arbatos maišeliai, knygų skirtukai, magnetukai ar dekoratyvinės pagalvėlės. Idėjų tikrai nemažai, o negana to, tai ir raminanti terapija jums patiems.

Siuvinėjimas kryželiu raminantis užsiėmimas, kuriuo mėgautis gali bet kas nepaisant nei amžiaus, nei lyties ar geografinės pozicijos. Tai itin paslankus hobis, kuris padeda susikoncentruoti, mažina streso lygį bei veikia kaip raminanti terapija.

2 atsakymai į “Siuvinėjimas kryželiu padeda susidoroti su stresu”

    1. Laikas ir darbas ir yra malonumas 🙂 kadangi ilgai trunka siuvinėt, padalijus tą sumą per siuvinėjamą laiką turime sąlyginai pigų hobį 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *