Siuvinėjimo terapija pagal RIOLIS

Idėja

Tai prasidėjo nuo spalvinimo terapijos suaugusiemsSena, patikrinta, tačiau kiek primiršta veikla  „atgijo”. Ir paaiškėjo, jog didžiausia ir sudėtingiausia dvidešimt pirmojo amžiaus problema – stresas – gali būti įveikta paprsačiau, nei manote. Kaip žinome iš savo asmeninės praktikos, stresą vienokia ar kitokia forma patiria kone kiekvienas. Kiekvienas turi savo būdą su juo kovoti, tačiau moksliškai nustatyta, jog kūrybiška veikla – bene geriausias streso „priešnuodis”. Išbandyta – veikimas garantuotas!

Dauguma spalvinimo knygų paruoštuos įtraukiant ZEN, meditacijos, gėlių, jūros ir kitokius panašius motyvus. Tai – jau savaime ganėtinai ramina. Siuvinėjimo rinkinių firma RIOLIS nusprendė prisidėti prie šio pasaulinio judėjimo: ypatingus ir specialiai tam skirtus dizainus sukūrė meninekė Ekaterina Arkhipova. Jos motyvai – tikra atgaiva sielai!

Tačiau čia Jums spalvotų pieštukų neprireiks. Gali prireikti nebent lankelio ar rėmelio siuvinėjimui, nes tai – ANTISTRESINIS SIUVINĖJIMAS. Ši veikla puikiai tinka ne tik patyrusioms siuvinėtojoms, kurios gali savo siuvinėjimo įgūdžius pakreipti kiek kitokia kryptim, bet ir toms, kurioms patiko spalvinimo knygos suaugusiems. Ryškiomis ir atpalaiduojančiomis spalvomis Jūsų rankose atgyjantis audinys atneš Jums neįkainojamą atsipalaidavimo jausmą.

Realizacija

Siuvinėjimo rinkiniai ir siuvinėjimo terapija  ne tik suteikia kūrybiškumo potyrio džiaugmą, bet ir suteikia laisvę kurti pačiai.

Pradedančios siuvinėtojos, ar tiesiog norinčios atsipalaiduoti moterys, galės nesukti galvos, kaip padaryti gražiau, o tiesiog sekti instrukcijas ir atspaustą piešinį ir gauti rezultatus, kaip gamintojo nuotraukose.  Labiau patyrusios siuvinėtojos, taip pat mėgausis šiais rinkiniais ir galės leisti savo vaizduotei atsipalaiduoti!

Kas sudaro rinkinį?

Įpratusioms siuvinėti kryželiu, rinkinio schemos gali pasirodyti kiek neįprastos, tačiau jos sukurtos, taip, kad galėtumėte pasiekti tiksliai tokius rezultatus, kokius nurodo gamintojas. Išsamūs paaiškinimai, kaip siuvinėti ir kur ko ieškoti pridėti prie kiekvieno rinkinio. Taip pat Jums gerokai pagelbės linijos, atspaustos ant medžiagos.

Įdomiausia tai, jog nepaisant to, ar griežtai seksite instrukcijas, ar kūrybiškai pridėsite savo akcentų, visais atvejais galutinis rezultatas bus UNIKALUS! RIOLIS, prieš išleisdamas rinkinius į prekybą, juos išsiuvinėjo net keletą kartų, tačiau nei vienas piešinys nesigavo identiškas ir buvo savitai įdomus.

Kaip ir kiekviename siuvinėjimo rinkiny iš Riolis ar kitų firmų, jame yra viskas, kas tik reikalinga sėkmingai užbaigti rankdarbį: medžiaga, kokybiški siūlai, reikalinga adata, jei reikia – karoliukai, sagutės ir kiti priedai!

Kaip ir kur nusipirkti?

Šio straipsnio rašymo metu RIOLIS siūlo įsigyti tris Antistresinio Siuvinėjimo rinkininius, juos visus galite patogiai ir greitai įsigyti iš HOBI.lt, kur beje taip pat galite rasti arba užsisakyti ir absoliučiai visus firmos RIOLIS siuvinėjimo rinkinius. Nuoroda čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *