12 metų Dominkas iš Kauno: Laivą PINTA sukonstravau „iš nieko”

Dažnai sulaukiame modeliavimo entuziastų laiškų, kur esame prašomi pasidalinti jų darbais savo blog’e ar facebook paskyroje. Mums – vienas malonumas! Susiekite, jei norite, pasidalinti savo modelio istorija!

O šį kart – dėmesys Dominykui iš Kauno, kuriam – vos 12 metų, o jis jau konstruoja laivų modelius. Ne iš popieriaus! Pasak, Dominyko – tai jau pentas  jo konstruojamas laivo modelis. Šįkart – vienas iš trijų gerai žinomų K. Kolumbo flotilės laivų „Pinta”.

laivo modelis, laivas pagal brezinius

„Kadangi laivo modelį konstravau nenaudodamas jokių standartinių detalių ar elementų – užtrukau ilgai”

Paklausus kaip pavyko sukurti laivo korpuso formą, Dominykas išduoda paslaptį: „Kažkada seniai seniai, mano brolis buvo įsigijęs žurnalą „Technikos virtuozas”, kurio deja, jau nebeleidžia. Radęs žurnalą namie pagalvojau kad būtų smagu suklijuoti modelį. Bet popierius – hmmm… Nusprendžiau popierių pakeisti plona medienos furnitūra – visas detales dariau pagal atspausdintą schemą, tačiau pagaminus iš medienos man viskas atrodė gražiau.”

Visi denyje esantys elementai - pagaminti iš medienos, rankomis ir specialiai šiam modeliui

Visi denyje esantys elementai – pagaminti iš medienos, rankomis ir specialiai šiam modeliui

"Technikos virtuozas" žurnale rastas schemas Dominykas panaudojo originaliai - visas popierines detales pagamino iš medienos

„Technikos virtuozas“ žurnale rastas schemas Dominykas panaudojo originaliai – visas popierines detales pagamino iš medienos.

„Kadangi čia – penktas mano gaminamas laivo modelis – prie jo užtrukau trumpiausiai, bet vistiek netrumpai – tris mėnesius pastoviai prisėsdavau po pamokų grįžęs namo.” – įvardija Dominykas, paklaustas, kiek užtruko prie šio modelio pagaminimo.

Modeliaviams užtrunka ilgai - nors tai penktas Dominyko modelis, jis jį vistiek gamino 3 mėnesius.

Modeliaviams užtrunka ilgai – nors tai penktas Dominyko modelis, jis jį vistiek gamino 3 mėnesius.

Turi savo modelių – parašyk mums – pasidalinsime su savo draugais, kurie myli modeliavimą!