Hobi.lt draugas Dominykas: Pirmas laivo modelis buvo didesnis už mane!

Prieš kelias savaites dalinomės su mumis susisiekusio jaunuolio – Dominyko (12 metų) – iš Kauno modeliu „Pinta”. Šį kart grįžtame 2 metus ATGAL ir dalinamės modeliu, kurį Dominykas surinko būdamas vos dešimties metų!

Paties Dominyko teigimu – pirmas blynas – prisvilęs. „Nesakau kad modelis blogas. Bet iš visų mano pagamintų modelių šis – patinka mažiausiai. Dalinai dėl to, kad pats pirmas. Galbūt kiek persunkiai pasirinkau daryti iškart tokį didelį.” – dalinasi įspudžiais apie modelį.

Paklaustas kas įkvėpė modeliuoti, Dominykas atsako trumpai: „Vienokius ar kitokius modelius darė mano vyresni broliai. Matyt užkretė.”

Taip atrodė modelio gamybos pradžia:

laivo modelis

„Entuziazmo netrūko – modelį pagaminau gal per kokį mėnesį. Net nespėjau nufotografuoti progreso :)”

Baigtas modelis atrodė taip:

DCF 1.0

DCF 1.0

DCF 1.0

Labiausiai stebina, tai jog modeliuoti užtenka TIK idėjos: Dominykas paskaičiavo, kad modelis jam (neskaitant krūvos darbo) atsiėjo apie, tais laikais 30 litų, visi laivo elementai buvo pagaminti iš to kas buvo „po ranka” – nereikėjo nei rinkinių nei spec. detalių. „Dabar modelį gaminčiau kitaip – medinės patrankos, vilnoniai siūlai, drobinės burės – atrodo neprofesionaliai.”

Ir tada… Dominykas išduoda paslaptį: po „Mayflower” (toks šio laivo pavadinimas) gimimo netruko praeiti pusė metų ir pasaulį išvydo „Mayflower 2”! DVIGUBAI DIDESNIS! Palaikom Dominyką mūsų Facebook paskyros komentaruose – galbūt pasidalins ir antruoju savo modeliu 🙂

Turi savo gamybos modelių? Parašyk mums – pasidalinsime su savo draugais, kurie myli modeliavimą!