Naujas hobis: geros idėjos turiningam laisvalaikiui

Išsiskyrėte su antra puse ir ieškote naujos veiklos? Nežinote ką veikti? Jei tiesiog turite laisvo laiko, vaikščiojate iš kampo į kampą, ir nesugalvojate kur jį panaudoti, o dirbti nebesinori – HOBI.lt padės atrasti naują įdomią veiklą ir pasirūpinti savo laisvalaikiu! Pateikiame keletą idėjų naujiems hobiams – vyrams ir moterims.

Naujas hobis vyrui:

Modeliavimas

Giliai širdyje kiekvienas lietuvis  – modeliuotojas. Ar pamenate senus lenkiškus žurnalus, su klijuojamais popieriniais modeliais? Maly Modelarz vadinosi tie žurnalai – visiems įstrigę atmintyje, nes garantuojame – kas nors iš Jūsų pažystamų tikrai buvo dėl jų pakvaišęs. Nors jau kuris laikas, kai šie žurnalai nebeleidžiami, yra puikių alternatyvų! Lietuviška leidykla W.M.C. Models leidžia puikios kokybės popierinių klijuojamų stendinių modelių žurnalus. Nuo malūnsparnių iki tanklaivių, įvaraus sudėtingumo modeliai – tiek pradedančiam, tiek patyrusiam modeliuotojui. Galėsite surinkti net ir visiems gerai žinomą LADA markės automobilį!

lengvasis-automobilis-vaz-2101

Tiems, kas modeliavime nebe naujokai, arba ieško aukščiausias kokybės modeliavimo potyrio – super kokybiški, mediniai, lazeriu pjauti modeliavimo rinkiniai iš ispanų firmos OCCRE. Rinkinyje viskas, ko reikia TOBULAM modeliui surinkti. Daug valandų turiningo laisvalaikio – garantuota.

img_0198 occre surinktas modelis

Spalvinimas

Spalvinimas?! Vyrams? Taip! Kad ir kaip bebūtų keista – spalvinimas nuo šiol pritaikytas nebe vaikams, o suaugusiems! Visame pasaulyje nusirito spalvinimo terapijos suaugusiems banga – milijonai žmonių visame pasaulyje naudoja šį nebrangų, bet super efektyvų būdą stesui ir nuovargiui malšinti. Pasaulyje išleisti tūkstančiai spalvinimo knygų subalansuotų suagusiesiems. Lietuvoje bene populiariausias leidyklos „Obuolys” spalvinimo knygeles, skirtas suagusiems, rasite ČIA>. Ir nebūtina spalvinti gėlyčių ar žuvyčių. Tikras vyras norės nuspalvinti Tatuiruočių knygą (pašalinis poveikis: gali kilti noras pasidaryti tatuiruotę.)

tatuiruociuspalvinimoknyga3d2

bpEXtSqph7FK

Įsigykite RC droną

Bepiločių orlaivių, dar kitaip vadinamų „dronų” banga pasiekė Lietuvą. Nepigus, tačiau nuostabus hobis, sujungiantis net keletą atskirų hobių: fotografiją, kinematografiją, rc hobį. Investavus 1000€ į PROFESIONALŲ bepilotį droną galite iš to netgi užsidirbti: kurdami neįtikėtinus filmus iš oro, skristi net keletą kilometrų, šimto metrų aukštyje! Atskleiskite neįtikėtinas skrydžio galimybes, apie kurias svajojote! PPROFESIONALŪS DRONAI>

Naujas hobis moteriai:

Siuvinėjimas

Siuvinėti – madinga! Jei manote, kad siuvinėjimas – senų moteriškių užsiėmimas – klystate! Stipriai! Siuvinėjimas arba siuvinėjimo poilsio terapija per pastaruosius penkis metus paplito visoje Europoje. Pastaraisiais metais – ir Lietuvoje! Neįtikėtina, kokio grožio paveikslus galima sukurti naudojant tik siūlus ir adatą. Nebrangus ir lengvai pradedamas hobis – puiki veikla savarankiškoms moterims, skiriančioms laiko sau. Šimtai įvairiausių motyvų paveikslų siuvinėjimui kryželiu – ČIA> Tyngite rinktis internetu? Užsisakyti nemokamą popierinį RIOLIS firmos rinkinių katalogą galite ČIA>

dimensions meskiuku rinkinys

Deimantinių paveikslų klijavimas

Jei nemokate siuvinėti, ar nepatinka, tačiau norite užsiimti rankdarbiais – šis variantas gali patikti. Nereikalingos jokios specialios žinios, o užsiimti deimantinio paveikslo klijavimu galite pradėti tą pačią akimirką, vos gaunate rinkinį. Esmė: iš daugybės skirtingų spalvų deimančiukų suklijuoti įspūdingą, reljefišką 3D paveikslą. Procesas nesudėtingas, tačiau reikalaujantis susikaupimo ir dėmesio – puikiai tinka, norint bent valandėlei atitrūkti nuo kitų rūpesčių. Deimantinių paveikslų galeriją rasite ČIA>.

deimantiniai 3d paveikslai

Turite daugiau idėjų hobiams vyrams bei moterims? Pasidalinkite: pakomentuokite arba susisiekite – laukiam patarimų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *