Susipažinkite: PIXEL ART iš Quarcetti

giphy

Ypač kokybiškų Itališkų žaislų gamintojas Quarcetti pristato įdomų užsiėmimą visai šeimai! Surinkite unikalų paveikslą iš tūkstančių skirtingų spalvų kištukų – pikselių. Ar žinote kaip veikia televizorius ar bet koks kitas ekranas? Ekraną sudaro tūkstančiai taškų, vadinamų pikseliais (angl. pixels). Kiekvienas pikselis šviečia skirtinga spalva, tačiau žiūrint iš didesnio atstumo žmogaus akis „apsigauna“ ir sukuria spalvotą vaizdą iš dominuojančios spalvos pikselių. Panaši technologija naudojama unikalioje Pixel Art gaminių serijoje. Sukurkite unikalius paveiklus ar „išsipikseliuokite” savo portretą!

Pažiūrėkite VIDEO, kaip kuriamas PIKSELIŲ MENAS!


Hobi-FB-boost-2016-PIXEL-2

Unikaliu pikselių paveikslu galite paversti absoliučiai bet kokią nuotrauką! Galite pasirinkti iš 100+ motyvų siūlomų gamintojo puslapyje, arba NEMOKAMAI įkelti ir schema paversti SAVO fotografiją! Išbandykite – įkelkite fotografiją gamintojo puslapyje ir pažiūrėkite, kaip atrodys Jūsų įkelta fotografija! (Pasufleruosime – įrėminus toks paveikslas gali tapti puikia dovana!)

0804PixelArt_1

Štai, kaip atrodo didelio formato paveikslai! Jei tik norite, tokį galite pasikabinti ir savo namuose, „išpikseliavę” sau patinkančią fotografiją!

maxresdefault

Pixel ART skatina vaikų kūribiškumą ir kruopštumą! DISNEY rinkiniai vos nuo 10.59€!

HomeMiniPixel

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *